jadid

با سلام خدمت دانشجویان(البته به زودی...)

امیدوارم که رتبه هایی که حقتون بوده رو کسب کرده باشید.

در مقالات قبلی به معرفی رشته های دانشگاهی و انواع دانشگاه ها  و....پرداختیم. در این قسمت نحوه انتخاب رشته توسط گروه آموزشی-انتشاراتی آروین که توسط شخص مهندس امیر حسین افشار به صورت دستی-نرم افزاری و همکارانشون انجام می شود را بیان خواهیم کرد.

1-آشنایی با رشته های دانشگاهی که در روی سایت بارگذاری شده و با کلیک روی رشته دبیرستان خود می توانید با آن ها آشنا شوید.رشته ریاضی-رشته تجربی-رشته انسانی-رشته های مشترک

همچنین در زمان انتخاب رشته  معرفی رشته ها به صورت جزوه ای برای مطالعه در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

2-تست هالند

این تست برای رتبه های نسبتا خوب وخوب انجام می شود،یا برای دانش آموزانی که احتمال می دهند بخواهند یک سال پشت کنکور بمانند.برای رتبه های بالا انجام این تست بی معنی است؛چون احتمال قبولی برای این رتبه ها تقریبا از بین می رود.اما در صورت تشخیص مشاور برای این رتبه ها نیز تست هالند انجام می شود.

3-انتخاب رشته کامپیوتری (انتخاب رشته توسط نرم افزار)

در این قسمت که توسط قوی ترین نرم افزار انتخاب رشته موجود انجام می گیرد تقریبا 150 تا 200 رشته در اختیار داوطلب قرار خواهد گرفت.اما هنوز کافی نیست!!!

4-در مرحله بعد داوطلب از بین رشته های پیشنهاد شده می تواند به حذف برخی رشته ها بپردازد و اولویت های اصلی را مشخص کند.

5-انتخاب رشته دستی

در این مرحله که مهم ترین مرحله انتخاب رشته می باشد،انتخاب رشته  توسط شخص مهندس افشار صورت می گیرد،با توجه به ظرفیت های جدید اعمال شده در دفترچه کنکور 94،سلایق و علایق دانش آموزان در سال جاری،تجربه جا به جا شدن رشته های مورد علاقه و .... انتخاب رشته تکمیل می گردد.همچنین در این قسمت در مورد رشته های جدید،بازار کار در آینده و هر گونه سوال دیگری پاسخ داده خواهد شد.

6-اولویت بندی مجدد

در این مرحله داوطلب باید با توجه به شرایط شخصی و خانوادگی خود رشته ها را اولویت بندی کند.

7-تایید نهایی در صورت تمایل

در صورت تمایل می توانید انتخاب رشته خود را به صورت حضوری یا غیر حضوری از طریق ایمیل یا تلگرام ارسال ونظر آخر مشاور را دریافت نمایید.

در تمام مراحل انجام انتخاب رشته پشتیبان های ما آماده پاسخگویی به شما هستند.

برای رزرو با شماره  44174467 تماس حاصل فرمایید.

انتخاب رشته دانشگاه آزاد نیز شامل مراحل فوق می باشد.

انتخاب رشته کنکور 94,بهترین مشاور انتخاب رشته,انتخاب رشته ,بهترین مشاور برای انتخاب رشته,انتخاب رشته دستی,انتخاب رشته کامپیوتری

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید