jadid

سلام به داوطلبان کنکور 96

بهترین مشاور انتخاب رشته کنکور کیست؟

از کجا باید به مشاور انتخاب رشته کنکور اعتماد کرد؟

همه سایت ها و در و دیوار شهر پر از آگهی برای مشاوره انتخاب رشته کنکور شده است!

همه جا همایش های انتخاب رشته کنکور برگزار می شود وهمه میگویند که دراین زمینه بهترینند!!!

دوست عزیز!

انتخاب رشته کنکور از خود کنکور دادن و نتیجه آن مهم تر است.بسیاری از مربیان فوتبال با تعویض یک بازیکن در دقیقه 90 بازی باخته را به برد تبدیل میکنند.!شما با یک انتخاب رشته درست می توانید بازی باخته را تا حد زیادی جبران کنید.

اما انتخاب بهترین مشاور انتخاب رشته!

بهترین مشاور انتخاب رشته کنکور کسی است در این کار واقعا سابقه مستند و قابل ارائه داشته باشد.

بهترین مشاور انتخاب رشته کنکور شخصی است که برای حدود رتبه شما رشته های منطقی معرفی کند.مثلا دیده شده که برخی از مشاور نماها با رتبه 60000 تضمین قبولی پزشکی داده اند بعد از انتخاب رشته و ورود داوطلب به سایت سازمان سنجش متوجه شده که اصلا مجاز به انتخاب در رشته های پزشکی نبوده،یعنی اینکه این مشاور عزیز حتی به کارنامه داوطلب و دفترچه انتخاب رشته مسلط نبوده و یک بار از روی آن مطالعه نفرموده اند.

بهترین مشاور انتخاب رشته کار داوطلب را از صفر تا صد انجام میدهد و به عنوان کار تیمی و.... آن را به زیردستان خود که اغلب بی تجربه می باشند واگذار نمیکند.این عزیزان برای گرفتن تعداد بیشتری از داوطلبان به وسیله تبلیغات و..... و کسب در آمد بیشتر مجبورند که کار حساس انتخاب رشته را گاها به افراد کاملا نا آشنا به انتخاب رشته بسپارند.

انتخاب رشته بر اساس آینده پژوهی و تست شخصیت شناسی داوطلب و همین طور به صورت دستی بهترین مدل انتخاب رشته می باشد.هر سال علایق داوطلبان نسبت به سال قبل دچار تغییراتی می شود.مثلا در یک سال رشته دندانپزشکی خواهان بیشتری دارد و در سال بعد دارو سازی!اینکه مشاور بتواند این پیش بینی را به وسیله ابزار علمی انجام دهد از عهده اغلب مشاوران  خارج است.اغلب مشاوران انتخاب رشته به وسیله نرم افزار انتخاب رشته می کنند که مبتنی بر داده های سال قبل است و نتیجه دقیقی نخواهد داشت.یکی از این دلایل تغییرات ظرفیت هر ساله دانشگا ها میباشد.دلیل دیگر تغییر علایق و سلایق داوطلبان.دلیل دیگر اصلاحیه دفترچه کنکور و .......

برای رزرو  انتخاب رشته کنکور بر اساس آینده پژوهی و کاملا انتخاب رشته دستی کلمه انتخاب رشته را به 09208085905 ارسال نمایید. 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید