jadid
با یه آزمایش معروف شروع می کنم.
این آزمایش بر روی دو تن از مجرمان محکوم به اعدام انجام شده است. در این آزمایش در زمان اعدام دو مجرم را رو به روی هم قرار دادن و چشم مجرمی که می خواستن حکم را اجرا کنند را بستند. و مجرم دیگه شاهد وقایع بود . رگ دست مجرم را بریدن و خون از دست اون رفت تا زمانی که مجرم مرد.و مجرم دوم تمام وقایع را میدید.
چشم مجرم دوم را بستند و و خراشی سطحی روی دست او کشیدن و از بالای دست او آبی گرم هم دمابا خون روی دست او ریختند نتیجه حیرت انگیز بود مجرم دوم هم مرد بدون اینکه قطره ای خون از بدن او خارج شود.
این نشان دهنده ی یک اصل بزرگ است قدرت تلقین نفر دوم را کشت .
روح و جسم انسان با یکدیگر عجین شده اند و انسان با قدرت تلقین خودش می تواند حتی اعصاب و هورمون هاو... در اختیارخود بگیرد.
این به این معنا نیست که بعد خوندن این مطلب به این توانایی رسیدی که بتونی هر چیزی رو تحت اختیار خودت دربیاری. بلکه این قدرت باور و تلقین تو ضمیر ناخودآگاه شما ثبت میشه و این موضوع با باورت یکی میشه و اگه یه چیز منفی باشه کم کم برات اون مسائل اتفاق می افتد ولی اگر مثبت همین تاثیرات اتفاق میوفتد سر همین اصل مهم بسیاری از افراد موفق دنیا همیشه تو ذهنشون یه باور مثبت و موفق دارند و این باور باعث میشه تا به این خواسته برسند.
خیلی وقت ها خودمونو تو افکارمون ضعیف ترین موجود میبینیم در حالی که فکر میکنیم این فقط یه فکر ساده است ولی در اصل عاملی که باعث میشه تو آینده این موضوع برامون اتفاق بیافتد افکار الان ماست.قدرت باور و تلقین غیر قابل بیان است پس این قدرت خدادادی را دست کم نگیرید.
ضمیر ناخوداگاه ما تشخیص این موضوع را ندارد که فکری که در سر داریم خوب است یا بد همونو در آینده دور یا نزدیک جامع عمل می پوشاند. پس تو افکارتون هیچ وقت این فرصتو ندید که از پا دربیارتتون بلکه فقط فقط برای خواسته های معقول و منطقی خودتون فکر کنید رویا پردازی کنید و تلاش درست تا به دستش بیارید.
از حالا هر شب قبل از خواب به یه چیز فکر کنید موفقیت تو رشته ای که دوست دارد و آینده ای که خودتونو مستحق داشتنش می دونید.
بی شک بهش میرسید به شرطی که برای هر تلاش و وقتی که می گذلرید ارزش قائل باشید و باور داشته باشید توانایی ذهن ما انسان ها خیلی فراتر از چیزی است که تصورش را دارید.البته تاکید میکنم که باید توجه داشته باشین که رویا پردازی نکنین.

ادامه دارد....

مشاوره کنکور,بهترین مشاور کنکور,روش درس خواندن,روش مطالعه,کتاب تست,دانلود کتاب تست,کتاب کنکور,دانلود کتاب کنکور

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مشاوره تحصیلی-مشاوره درسی-مشاوره کنکور

معرفی رشته های دانشگاهی و رتبه قبولی-معرفی رشته دبیرستان

دانلود برنامه ریزی درسی-معرفی منابع درسی و کنکور

 

خرید محصولات آموزشی نشر مکتب آروین 

منابع کنکور-فیلم های آموزشی-کتاب کمک درسی-کتاب تست-کتاب برنامه ریزی-کتاب کار

پرفروش ترینها

تازه ها

مقطع دبیرستان و کنکور

ویدیوهای آموزشی