سلام

خیلی از دانش آموزان و دانشجویان معمولا به دنبال میانبرر برای بالا بردن نمرات خود یا همان دوپینگ درسی هستند.یعنی با با مصرف دارو یا مواد انرژی زا در زمان کوتاهی نتیجه و نمرات بهتری کسب کنند و یا اینکه در کنکور رتبه بالاتری بیاورند.متاسفانه عده ای مشاور نما یا سود جو نیز در این مرحله وارد عمل شده و به به عنوان پزشک،مشاور کنکور و یا مشاور تحصیلی برای دانش آموزان نسخه می پیچند.در بهترین حالت اغلب این افراد،دانش آموزان و دانشجویان را به مصرف نوشابه های انرژی زا ترغیب می کنند.این دارو ها در کوتاه مدت انرژی را بالا می برند اما در بلند مدت و مصرف طولانی لطمات زیادی به بدن شما وارد می کنند.

در مرحله بعد بسیاری از مشاوران تحصیلی یا مشاوران کنکور قلابی به دانش آموزان پیشنهاد مصرف قرص ریتالین را می دهند تا تمرکز در مطالعه یا امتحان بالا برود.مصرف این قرص فقط برای برخی از افراد که دارای پیش فعالی یا اختلالات روحی هستند توسط پزشک متخصص توصیه میشود و مصرف آن اعتیاد آور است.متاسفانه در بسیاری از خوابگاه های دانشجویی یا پانسیون های مطالعاتی این قرص توسط افرادی که خود را مشاور درسی می نامند در اختیار دانش آموزان و مخصوصا کنکوری ها قرار می گیرد.

متاسفانه در مراحل پیشرفته تر به دانش آموزان و دانشجویان مصرف شیشه یا قرص های روانگردان توصیه می شود که این مواد هم اعتیاد آور می باشند و نه تنها ایجاد تمرکز نمی کنند شرایطی از جمله پرتی حواس و کم کم از بین رفتن حافظه را به همراه خواهند داشت.

توصیه به خانواده ها و دانش آموزان:

1- اگر کمبود انرژی در خود احساس می کنید یا اینکه فکر می کنید زود خسته و خواب آلود میشوید با انجام آزمایش می توانید از کمبود آهن و مشکلات تیروئید خود آگاه شوید.

2-بهتر است صبحانه و میان وعده ها و بقیه وعده های غذایی را کامل و مفید صرف کنید

3-استفاده از ویتامین های معمول به خصوص مولتی ویتامین+ مینرال به صورت روزانه توصیه میشود.

4-برای بالا بردن تمرکز از مدیتیشن و خواب مناسب شب بهره بگیرید.

5-روش هایی در ان ال پی وجود دارند که قدرت ذهنی شما را در آموزش بالا می برند.

6-هیپنوتیزم توسط هیپنوتراپیست حرفه ای به شدت قدرت و انرژی شما را بالا می برد و همچنین ایجاد تمرکز فوق العاده ای را در مغز شما شکل می دهد.

برای گرفتن وقت مشاوره درسی و همچنین ایجاد آرامش و تمرکز با هیپنوتیزم با شماره 09208085905 یا 02144174467 تماس حاصل فرمایید. 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مشاوره تحصیلی-مشاوره درسی-مشاوره کنکور

معرفی رشته های دانشگاهی و رتبه قبولی-معرفی رشته دبیرستان

دانلود برنامه ریزی درسی-معرفی منابع درسی و کنکور

 

خرید محصولات آموزشی نشر مکتب آروین 

منابع کنکور-فیلم های آموزشی-کتاب کمک درسی-کتاب تست-کتاب برنامه ریزی-کتاب کار

پرفروش ترینها

تازه ها

مقطع دبیرستان و کنکور

ویدیوهای آموزشی