bb11

سلام دوستان عزیز

امیر حسین افشار هستم.مدرس و مشاور مدارس برتر تهران

برخی از دانش آموزان و اولیا در سال های قبل از اهمیت داشتن یک مشاور خوب،معلم خوب و یا حتی کتاب های کمک درسی و منابع درسیو کمک درسی استاندارد در پیشرفت تحصیلی فرزند خود اطلاعی نداشتند.اما خوشبختانه با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی و انتقال سریع منابع و کتاب های درسی و کنکور در سراسر کشور،عدالت آموزشی به صورت تقریبا یکسانی در سراسر نقاط ایران گسترده شد و همه با در دسترس داشتن این منابع می ت.انند در یک رقابت خوب و یکسان شرکت کنند.سال ها پیش دبیران خوب فقط در تهران و شهرهای بزرگ تدریس داشتند اما اکنون دبیران پروازی در سراسر کشور تدریس دارند و کتاب های آموزشی در کتاب فروشی های سراسر ایران موجود است.

یکی از ارکان موفقیت تحصیلی هر دانش آموزی استفاده از استاد راهنمای با تجربه و حرفه است که به عنوان مشاور تحصیلی،مشاور کنکور و یا مشاور درسی شناخته می شود.

یکی از مهمترین دلایل درخشش دانش آموزاد در دبیرستان های برتر سمپاد و نمونه دولتی و برخی مدارس غیر انتفاعی به گفته رتبه های برتر،مشاوران دانش آموزان این مدارس بوده اند.حتی در انتخاب رشته تحصیلی و انتخاب رشته دانشگاه سراسری و آزاد نیز وجود مشاور با تجربه به کیفیت رشته و شهر قبولی دانش آموز تاثیر بالایی دارد.

بنابراین وجود یک مشاور درسی حتی از دوران دبستان تا کنکور و انتخاب رشته می تواند در کشف استعداد دانش آموز و راهنمایی او به سمت رشته ای که در آن استعداد دارد و برنامه ریزی و مشاوره تحصیلی در پیشرفت و رسیدن به هدف بلا شک موثر است.

وظایف مشاور تحصیلی و درسی خوب را به صورت خلاصه می توان در موارد زیر خلاصه کرد:

  1. استعداد یابی و راهنمایی و هدایت دانش آموز به رشته ای که در آن استعداد دارد و موفق خواهد شد.
  2. تقویت هوش واستعداد دانش آموز و کودک در سال های ابتدایی تحصیل با روش ها و متد های روز دنیا
  3. هدایت تحصیلی به سمت مدارس برتر و کمک به دانش آموز از لحاظ برنامه ریزی درسی برای قبولی در مدارس خاص از جمله تیزهوشان،نمونه دولتی و ...
  4. ایجاد هدف و انگیزه در دانش آموز با متد های روانشناسی
  5. برنامه ریزی تحصیلی به صورتی که دانش آموز علاوه بر درس خواندن به کشف و پرورش سایر استعداد های خود بپردازد و از ورزش و ... غافل نشود.
  6. برقراری رابطه صمیمانه بین دانش آموز ،مشاور و اولیا 
  7. بهبود روابط بین اولیا و دانش آموز در سن رشد وبلوغ
  8. برنامه ریزی بلند مدت برای قبولی در امتحانات با نمرات عالی 
  9. تدوین استراتژی برای نحوه مطالعه،ثبت نام در کلاس ها و آزمون های مورد نیاز برای قبولی کنکور و در انتها موفقیت شغلی 

در همین راستا دانش آموزان تهران برای مشاوره حضوری و دانش آموزان شهرستان برای مشاوره تلفنی و آنلاین با شماره های 09208085905-02144174467 تماس حاصل فرمایند.

همچنین برای تهیه محصولات و کتاب های برتر آموزشی می توانید روی این  لینک فروشگاه انتشارات مکتب آروین شامل کتاب|دی وی دی|جزوه آموزشی و بهترین منابع آموزشی یا روی عکس زیر کلیک کنید

فروشگاه انتشارات مکتب آروین شامل کتاب|دی وی دی|جزوه آموزشی و بهترین منابع آموزشی

 

 

 sanjeshorg

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مشاوره تحصیلی-مشاوره درسی-مشاوره کنکور

معرفی رشته های دانشگاهی و رتبه قبولی-معرفی رشته دبیرستان

دانلود برنامه ریزی درسی-معرفی منابع درسی و کنکور

 

خرید محصولات آموزشی نشر مکتب آروین 

منابع کنکور-فیلم های آموزشی-کتاب کمک درسی-کتاب تست-کتاب برنامه ریزی-کتاب کار

پرفروش ترینها

تازه ها

مقطع دبیرستان و کنکور

ویدیوهای آموزشی